awseries7

Apple ujawnia datę sprzedaży i przedsprzedaży Apple Watch Series 7

Jeśli czekasz na nowego Apple Watch Series 7, to mamy dobre wiadomości. Apple oficjalnie zdradziło datę rozpoczęcia sprzedaży i przedsprzedaży najnowszych smartzegarków.

Jak czytamy na oficjalnej stronie firmy, przedsprzedaż Apple Watch Series 7 rozpocznie się już pod koniec tego tygodnia.

Kiedy rozpocznie się sprzedaż Apple Watch Series 7

Apple ujawnia datę sprzedaży i przedsprzedaży Apple Watch Series 7 ciekawostki sprzedaz Apple Watch Series 7, przedsprzedaz Apple Watch Series 7, kiedy premiera Apple Watch Series 7  Jeśli czekasz na nowego Apple Watch Series 7, to mamy dobre wiadomości. Apple oficjalnie zdradziło datę rozpoczęcia sprzedaży i przedsprzedaży najnowszych smartzegarków. przesprzedaz AppleWartch

Jak widzicie powyżej przedsprzedaż serii 7 ruszy w piątek 8 października 2021 roku, a tydzień później czyli 15 października najnowsze zegarki trafią na półki sklepowe.

Jeśli chodzi o ceny to niestety nadal nie są one znane. Przynajmniej my nie potrafimy ich odszukać. Oczywiście gdy tylko pojawią się na stronie od razu Was o tym poinformujemy. Więcej na temat Series 7 możecie przeczytać w jednym z naszych poprzednich wpisów – tutaj.

Kto zamawia?

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry