Apple ujawniło, ile razy w 2020 roku przekazywało władzom dane Polaków ciekawostki jakie dane apple udostepnia wladzom, dane udostepnione przez apple  Firma Apple opublikowała raport opisujący wszystkie żądania, które nadeszły z różnych krajów od 1 lipca do 31 grudnia 2020 roku. flaga 1300x700

Apple ujawniło, ile razy w 2020 roku przekazywało władzom dane Polaków

Firma Apple opublikowała raport opisujący wszystkie żądania, które nadeszły z różnych krajów od 1 lipca do 31 grudnia 2020 roku.

Firma regularnie spotyka się z prośbami organów ścigania o podanie numeru IMEI lub numeru seryjnego urządzenia, w celu odszukania urządzenia.

Jak widzimy poniżej Polska wysłała 53 takie prośby o 711 gadżetów. Apple odpowiedziało na 31.

Apple ujawniło, ile razy w 2020 roku przekazywało władzom dane Polaków ciekawostki jakie dane apple udostepnia wladzom, dane udostepnione przez apple  Firma Apple opublikowała raport opisujący wszystkie żądania, które nadeszły z różnych krajów od 1 lipca do 31 grudnia 2020 roku. dane 1

Firma otrzymała także 44 zapytania związane z nieuczciwymi działaniami przy zakupie produktów giganta z Cupertino.Odpowiedziano na 19 wniosków.

Apple ujawniło, ile razy w 2020 roku przekazywało władzom dane Polaków ciekawostki jakie dane apple udostepnia wladzom, dane udostepnione przez apple  Firma Apple opublikowała raport opisujący wszystkie żądania, które nadeszły z różnych krajów od 1 lipca do 31 grudnia 2020 roku. dane 2

Jak wiemy organy ścigania często też proszą o loginy i hasła do kont oraz informacje o właścicielu. Czasami chcą odzyskać zawartość iCloud, w tym zdjęcia, wiadomości e-mail, kopie zapasowe, kontakty i kalendarze.

Apple ujawniło, ile razy w 2020 roku przekazywało władzom dane Polaków ciekawostki jakie dane apple udostepnia wladzom, dane udostepnione przez apple  Firma Apple opublikowała raport opisujący wszystkie żądania, które nadeszły z różnych krajów od 1 lipca do 31 grudnia 2020 roku. dane 3

W drugiej połowie 2020 roku do Polski wpłynęło 17 podobnych wniosków, które dotyczyło 19 urządzeń. 6 z nich zostało odrzuconych w całości lub w części.

Dla porównania dodamy, że Stany Zjednoczone zażądały udostępnienia danych dotyczących 37 402 kont iCloud, Apple ID i iTunes.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top