Apple ukrywa wszystkie reklamy iPhone'a 11 i Apple Watch Series 5 na swoim kanale YouTube polecane, ciekawostki Apple  W oczekiwaniu na specjalne wydarzenie Apple zaplanowane na 15 września, firma ukryła reklamy iPhone'a 11, iPhone'a 11 Pro i Apple Watch Series 5 na swoim kanale YouTube. iPhone11 1

Apple ukrywa wszystkie reklamy iPhone’a 11 i Apple Watch Series 5 na swoim kanale YouTube

W oczekiwaniu na specjalne wydarzenie Apple zaplanowane na 15 września, firma ukryła reklamy iPhone’a 11, iPhone’a 11 Pro i Apple Watch Series 5 na swoim kanale YouTube.

8 września firma Apple oficjalnie ogłosiła, że ??we wtorek 15 września zorganizuje specjalne wydarzenie dotyczące nowych produktów.

Apple ukrywa wszystkie reklamy iPhone'a 11 i Apple Watch Series 5 na swoim kanale YouTube polecane, ciekawostki Apple  W oczekiwaniu na specjalne wydarzenie Apple zaplanowane na 15 września, firma ukryła reklamy iPhone'a 11, iPhone'a 11 Pro i Apple Watch Series 5 na swoim kanale YouTube. konferencja

Dziennikarz Bloomberga Mark Gurman jest przekonany, że firma zaprezentuje na tym wydarzeniu iPada Air 4. generacji, a także nowy Apple Watch Series 6. Na prezentacji zabraknie niestety iPhone?a 12. Zatem dlaczego firma ukryła wszystkie filmy promocyjne iPhone 11 i Apple Watch Series 6 na sowim kanale YouTube?

Apple ukrywa wszystkie reklamy iPhone'a 11 i Apple Watch Series 5 na swoim kanale YouTube polecane, ciekawostki Apple  W oczekiwaniu na specjalne wydarzenie Apple zaplanowane na 15 września, firma ukryła reklamy iPhone'a 11, iPhone'a 11 Pro i Apple Watch Series 5 na swoim kanale YouTube. YouTUbe 1

Apple zazwyczaj ukrywa reklamy produktów, które wycofa ze sprzedaży po wydaniu swoich następców. Na przykład tak było w przypadku iPhone’a X po ogłoszeniu iPhone’a XS.

Co Wy o tym myślicie? Czy we wtorek zobaczymy iPhone 12?

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry