appstore 1

Apple ułatwi usuwanie kont w aplikacjach innych firm

Do 31 stycznia 2022 r. programiści będą musieli zaoferować użytkownikom szybki i łatwy sposób usuwania wszelkich kont utworzonych w aplikacjach.

Wszyscy programiści, którzy stworzyli aplikacje, w ramach których można utworzyć konto, będą musieli zaoferować prostszy sposób, który umożliwi szybkie usunięcie konta. Termin wybrany przez Apple na aktywację tej funkcji to 31 stycznia 2022 roku.

Apple ułatwi usuwanie kont w aplikacjach innych firm ciekawostki usunięcie konta, App Store  Do 31 stycznia 2022 r. programiści będą musieli zaoferować użytkownikom szybki i łatwy sposób usuwania wszelkich kont utworzonych w aplikacjach. AppStore

Podczas WWDC 2021 firma Apple wprowadziła tę nowość, wyjaśniając, że wiele aplikacji prosi użytkowników o utworzenie konta, aby można było z nich korzystać, ale często użytkownicy po pewnym czasie usuwają aplikację zapominając o usunięciu swojego konta.

Deweloperzy będą wtedy musieli zaimplementować sposób, aby ułatwić ten proces, w tym poprzez skierowanie użytkowników do witryny aplikacji w celu wykonania zadania.

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry