ap

Apple uruchamia „Platoon for Artits”, aby pomóc początkującym artystom

Cztery lata po przejęciu Platoon firma Apple uruchomiła aplikację „Platoon for Artits” w App Store, która ma pomagać początkującym artystom.

W 2018 roku Apple nabyło startup specjalizujący się w branży muzycznej o nazwie Platoon, którego współzałożycielem był były dyrektor wykonawczy iTunes. Cztery lata później Apple wprowadziło do App Store nową aplikację Platoon for Artists, która, jak wyjaśnia firma, pomoże wschodzącym artystom zarządzać ich karierą dzięki takim funkcjom jak śledzenie społeczności, raporty i inne.

Apple uruchamia „Platoon for Artits”, aby pomóc początkującym artystom ciekawostki Platoon for Artits, Platoon  Cztery lata po przejęciu Platoon firma Apple uruchomiła aplikację „Platoon for Artits” w App Store, która ma pomagać początkującym artystom. Platoon for Artits

Platon skupia się na pracy z artystami na wczesnym etapie ich kariery, którzy nie mają jeszcze umów płytowych. Na przykład firma pracowała z Billie Eilish, zanim artystka zawarła umowę z Interscope w 2017 roku. Platoon opisuje siebie jako firmę, która “działa jak wytwórnia płytowa”, choć technicznie nią nie jest.

Od czasu przejęcia przez Apple, Platoon kontynuuje niezależną działalność i nadal prowadzi własną stronę internetową i konto na Twitterze, gdzie dzieli się szczegółami dotyczącymi artystów, z którymi współpracuje i nadchodzących wydarzeń.

Nowa aplikacja umożliwia artystom zarejestrowanym w Platonie dostęp do szeregu informacji, ale obecnie jest dostępna tylko na zaproszenie. Oto jak Apple opisuje to rozwiązanie:

Platoon for Artits jest dostępny za darmo w App Store.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top