iphone brazylia

Apple uruchamia produkcję iPhone 13 w Brazylii

Podczas gdy zdecydowana większość produktów Apple jest montowana w Chinach, firma korzysta również z niektórych zakładów Foxconn w Brazylii i Indiach.

Teraz najwyraźniej gigant z Cupetino rozpoczął produkcję iPhone 13 w Brazylii. Potwierdził to użytkownik João Menicucci, który kupił smartfon w kraju. Na pudełku widniał napis „Montaż w Brazylii”. Numer modelu to MLPF3BR/A.

Apple uruchamia produkcję iPhone 13 w Brazylii ciekawostki produkcja iPhone 13 w brazylii, iPhone 13, Brazylia, Apple  Podczas gdy zdecydowana większość produktów Apple jest montowana w Chinach, firma korzysta również z niektórych zakładów Foxconn w Brazylii i Indiach. iPhone13 6

MacMagazine dowiedział się, że 24 stycznia 2022 r. Apple zaktualizowało dokumentację iPhone’a 13 w ANATEL (brazylijski regulator telekomunikacyjny), aby uwzględnić Foxconn Brazil jako zakład produkcyjny tego produktu. Dokumenty potwierdzają również, że ani iPhone 13 mini, ani 13 Pro nie będą montowane w Brazylii.

Apple nigdy nie montowało żadnych modeli iPhone’a Pro w Brazylii, prawdopodobnie dlatego, że są one znacznie droższe.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top