Apple uruchomiło nową interaktywną stronę prezentującą najważniejsze funkcje iPhone?a ciekawostki interaktywna strona apple, Apple  Apple zaktualizowało swoją stronę w USA i dodało na niej nową interaktywną sekcję na której znalazł się opis wszystkich najważniejszych funkcji w iPhone. iPhone funkcje

Apple uruchomiło nową interaktywną stronę prezentującą najważniejsze funkcje iPhone?a

Apple zaktualizowało swoją stronę w USA i dodało na niej nową interaktywną sekcję na której znalazł się opis wszystkich najważniejszych funkcji w iPhone.

Apple prezentuje tutaj główne funkcje najnowszych iPhone?ów. Widzimy tutaj między innymi informacje o prywatności, AirDrop, połączeniach grupowych FaceTime, wyszukiwarce zdjęć, Memoji, opcji Nie przeszkadzać, Znajdź iPhone’a, Apple Pay, iMessage, czy efektach aparatu.

Apple uruchomiło nową interaktywną stronę prezentującą najważniejsze funkcje iPhone?a ciekawostki interaktywna strona apple, Apple  Apple zaktualizowało swoją stronę w USA i dodało na niej nową interaktywną sekcję na której znalazł się opis wszystkich najważniejszych funkcji w iPhone. ip

Witryna została zaprojektowana w formie kart z małymi tekstowymi i wideo objaśnieniami dla określonej funkcji.

Jest to na pewno przydatna strona dla początkujących właścicieli iUrządzeń. Strona zawiera dużo więcej wskazówek i objaśnień niż w systemowej aplikacji ?Wskazówki?.

Strona dostępna jest niestety tylko w języku angielskim i możecie ją zobaczyć – tutaj.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top