Apple uruchomiło nową stronę internetową poświęconą Apple Card polecane, ciekawostki jak uzyskać Apple Card, apple card, Apple  Start Apple Card zbliża się wielkimi krokami. Na stronie internetowej Apple dostępna jest już specjalna strona na której to gigant z Cupertino informuje o tym jak złożyć wniosek o Apple Card. Dostępny jest także film instruktażowy. AppleCard

Apple uruchomiło nową stronę internetową poświęconą Apple Card

Start Apple Card zbliża się wielkimi krokami. Na stronie internetowej Apple dostępna jest już specjalna strona na której to gigant z Cupertino informuje o tym jak złożyć wniosek o Apple Card. Dostępny jest także film instruktażowy.

Aby otrzymać kartę Apple, osoba składająca wniosek musi być obywatelem USA lub legalnym rezydentem i musi mieć koniecznie minimum 18 lat. Osoba składająca wniosek musi mieć także iOS minimum w wersji 12.4.

Apple uruchomiło nową stronę internetową poświęconą Apple Card polecane, ciekawostki jak uzyskać Apple Card, apple card, Apple  Start Apple Card zbliża się wielkimi krokami. Na stronie internetowej Apple dostępna jest już specjalna strona na której to gigant z Cupertino informuje o tym jak złożyć wniosek o Apple Card. Dostępny jest także film instruktażowy. Wallet

Więcej na temat Apple Card, a także film instruktażowy znajdziecie na oficjalnej stronie Apple – w tym miejscu.

Karta Apple, która jest zintegrowana z iPhone zapewni  właścicielowi zwrot gotówki przy zakupach Apple. Apple Card oferuje 3% zwrot gotówki w zakupach Apple, 2% zwrot pieniędzy w transakcjach Apple Pay i 1% zwrot pieniędzy w przypadku innych zakupów.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry