Apple uruchomiło program darmowej wymiany wyświetlacza w iPhone X polecane, ciekawostki wymiana ekranu w iPhone X, program wymiany wyświetlacza, program darmowej wymiany ekranu w iPhone X, iPhone X, ekran nie reaguje na dotyk, Apple  W nocy Apple uruchomiło kolejny już program naprawczy. Tym razem skierowany jest on do właścicieli iPhone?ów X, którzy mają problem z wyświetlaczem w swoim iUrządzeniu. iPhoneXEdition

Apple uruchomiło program darmowej wymiany wyświetlacza w iPhone X

W nocy Apple uruchomiło kolejny już program naprawczy. Tym razem skierowany jest on do właścicieli iPhone?ów X, którzy mają problem z wyświetlaczem w swoim iUrządzeniu.

Program skierowany jest do tych właścicieli iPhone X, którzy mają problemy z wyświetlaczem. Problem objawia się w ten sposób, że ekran nie reaguje na dotyk, lub reaguje z opóźnieniem.

Tym razem Apple nie zamieściło na stronie specjalnego pola w którym wpiszemy numer seryjny i sprawdzimy czy nasze iUrządzenie kwalifikuje się do wymiany.

Apple uruchomiło program darmowej wymiany wyświetlacza w iPhone X polecane, ciekawostki wymiana ekranu w iPhone X, program wymiany wyświetlacza, program darmowej wymiany ekranu w iPhone X, iPhone X, ekran nie reaguje na dotyk, Apple  W nocy Apple uruchomiło kolejny już program naprawczy. Tym razem skierowany jest on do właścicieli iPhone?ów X, którzy mają problem z wyświetlaczem w swoim iUrządzeniu. X ekran

Tak więc, jeśli ekran Waszego iPhone X zachowuje się dziwnie, to po prostu musicie udać się do najbliższego serwisu Apple w którym dokonana zostanie bezpłatna naprawa.

Więcej informacji na temat programu znajdziecie – tutaj.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top