Apple Arcade

Apple usuwa 15 gier z katalogu Apple Arcade

Apple Arcade, serwis z grami Apple, traci kilkanaście gier. Od dzisiaj firma usunęła ze swojego katalogu niektóre tytuły.

Jak już pewnie wiecie, Apple Arcade to usługa sygnowana marką Cupertino, która udostępnia wiele gier na urządzenia Apple. Serwis nigdy tak naprawdę nie wystartował, ze względu na ubogi katalog głośnych tytułów zdolnych przyciągnąć uwagę użytkowników. W miesiącu lipcu na sklepie pojawił się nowy dział, dział zawierający właśnie te tytuły, które miały zostać usunięte.

Apple usuwa 15 gier z katalogu Apple Arcade ciekawostki apple arcade  Apple Arcade, serwis z grami Apple, traci kilkanaście gier. Od dzisiaj firma usunęła ze swojego katalogu niektóre tytuły. Arcade 2

Sekcja została usunięta, a tytuły zawarte w tej pierwszej partii nie są już dostępne w App Store. Wśród usuniętych gier znajdują się Spelldrifter, Projection: First Light, Lifeslide, EarthNight, Cardpocalypse, Dead End Job i inne. Wszystkie tytuły zostały usunięte z powodu zakończenia umowy z deweloperami, ale Apple twierdzi, że oczywiście będą oni mogli ponownie opublikować swoje tytuły w Sklepie poza usługą.

Jak podaje Apple w oficjalnym dokumencie wsparcia, użytkownicy, którzy pobrali grę przed usunięciem, będą mogli kontynuować zabawę przez około dwa tygodnie. Po tym okresie prowadzenie tytułu nie będzie już możliwe.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top