AirTag

Apple usuwa wskaźnik baterii AirTag w iOS 15.6 i 16

Apple po cichu usunęło wskaźnik baterii AirTag w iOS 15.6 i iOS 16. Wcześniej właściciele lokalizatorów mogli sprawdzać stan naładowania baterii w aplikacji Znajdź.

Jak zauważył serwis iCulture, wskaźnik baterii AirTag zniknął z aplikacji Znajdź po aktualizacji do iOS 15.6. Zmiana jest obecna także w iOS 16 beta 3, więc wydaje się, że to świadoma zmiana Apple, a nie błąd.

Apple usuwa wskaźnik baterii AirTag w iOS 15.6 i 16 ciekawostki poziom baterii w airtag, jak spawdzic poziom naladowania airtag, Apple, AirTag  Apple po cichu usunęło wskaźnik baterii AirTag w iOS 15.6 i iOS 16. Wcześniej właściciele lokalizatorów mogli sprawdzać stan naładowania baterii w aplikacji Znajdź. airtag battery missing

Jak widać na powyższym obrazku, po lewej stronie widać wskaźnik baterii AirTag powiązany z iPhonem z iOS 15.5, ale w iOS 15.6 (obrazek po prawej) wskazanie to znika. Po kliknięciu na nazwę AirTag nadal widać numer seryjny, wersję firmware i ostatni raz wykryty, ale wskaźnik baterii już nie. To wskazanie nigdy nie było zbyt dokładne, ale dawało pojęcie o tym, kiedy nadszedł czas na wymianę baterii w urządzeniu AirTag.

Zobaczymy, czy Apple cofnie swoje kroki i przywróci wskaźnik wraz z przyszłą aktualizacją.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top