Apple usuwa ze swoich sklepów głośniki i słuchawki firm trzecich polecane, ciekawostki homepod mini, Apple, AirPods Studio  Bloomberg uważa, że ??jest to spowodowane zbliżającą się premierą nowego głośnika HomePod i nausznych słuchawek AirPods Studio. BOSE 1

Apple usuwa ze swoich sklepów głośniki i słuchawki firm trzecich

Bloomberg uważa, że ??jest to spowodowane zbliżającą się premierą nowego głośnika HomePod i nausznych słuchawek AirPods Studio.

Według Bloomberga słuchawki i głośniki Bose, Logitech, Sonos zniknęły ze sklepu internetowego Apple pod koniec września, a na początku października ze sklepów detalicznych firmy.

Pracownicy Apple Store zostali również poproszeni o usunięcie z półek produktów audio innych firm. W ofercie jednak nadal pozostają słuchawki i głośniki marki Beats, a także Apple AirPods i HomePod. Co to znaczy? Tylko jedno, że zbliża się premiera nowego głośnika i słuchawek nausznych.

Apple usuwa ze swoich sklepów głośniki i słuchawki firm trzecich polecane, ciekawostki homepod mini, Apple, AirPods Studio  Bloomberg uważa, że ??jest to spowodowane zbliżającą się premierą nowego głośnika HomePod i nausznych słuchawek AirPods Studio. airpodsstudnio

Podobno Apple zaprezentuje mniejszy, tańszy głośnik HomePod i wysokiej jakości słuchawki nauszne AirPods Studio podczas prezentacji nowych iPhone 12, która ma odbyć się rzekomo 13 października 2020 roku.

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry