iPod touch

Apple usuwa ze swojej strony wszelkie odniesienia do iPod touch

Po ogłoszeniu zaprzestania sprzedaży iPod touch – a w konsekwencji końca ery iPodów – firma Apple usunęła ze swojej witryny internetowej wszystkie odniesienia do tego produktu.

iPody touch były dostępne w sklepach do wyczerpywania zapasów, ale wygląda na to, że od kilku dni urządzenia nie są już dostępne. W międzyczasie firma Apple usunęła ze swojej strony wszystkie odniesienia do iPoda touch. Stary adres URL produktu kieruje teraz na stronę wsparcia firmy Apple.

Apple usuwa ze swojej strony wszelkie odniesienia do iPod touch ciekawostki iPod Touch, Apple  Po ogłoszeniu zaprzestania sprzedaży iPodów touch - a w konsekwencji końca ery iPodów - firma Apple usunęła ze swojej witryny internetowej wszystkie odniesienia do tego produktu. ipod touch sito

Przy próbie wejścia na stronę internetową iPoda touch za pośrednictwem wyników Google lub nawet wpisując stary adres URL, użytkownicy są w rzeczywistości przekierowywani do witryny wsparcia Apple z łączami do podręcznika, specyfikacji technicznych iPoda i dostępem do opcji programu AppleCare.

iPod touch był ostatnim produktem dostępnym pod marką iPod, ponieważ firma Apple zaprzestała produkcji iPoda nano i iPoda shuffle w 2017 roku.

Jednak klienci, którzy nadal mają iPody touch najnowszej generacji, mogą nadal zwracać się o pomoc techniczną dla tego modelu. Nie jest jednak jasne, czy firma Apple będzie nadal dostarczać aktualizacje oprogramowania dla iPoda touch siódmej generacji.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry