gogle

Apple utworzyło specjalny obszar do prezentacji gogli AR/VR

Jak donosi Blomnerg, Apple stworzyło specjalny obszar w swojej siedzibie Apple Park, który jest dedykowany prezentacji – gogli Apple Reality Pro AR/VR.

Według niektórych doniesień, ta wyjątkowa przestrzeń ma umożliwić praktyczne demonstracje dla prasy i wybranych gości tuż po oficjalnej prezentacji, która według informacji ma się odbyć podczas przemówienia WWDC.

Mark Gurman z Bloomberg podkreśla, że Apple planuje zaprezentować te nowatorskie gogle AR/VR niektórym szczęśliwym uczestnikom oraz członkom prasy już 5 czerwca. Ponadto, planowane są kolejne pokazy i prezentacje w przyszłości, które pozwolą użytkownikom na bliższe zapoznanie się z tym ekscytującym produktem. Oczekuje się, że okulary trafią do sprzedaży pod koniec bieżącego roku lub na początku 2024 roku.

Apple utworzyło specjalny obszar do prezentacji gogli AR/VR ciekawostki zabawa, wirtualna rzeczywistosc, VR, technologia, RealityPro, przyszłość, prezentacja, Premiera, komunikacja, innowacje, immersja, gogle, FaceTime, AR, Apple  Jak donosi Blomnerg, Apple stworzyło specjalny obszar w swojej siedzibie Apple Park, który jest dedykowany prezentacji - gogli Apple Reality Pro AR/VR. gogle1

Choć oficjalna nazwa gogli nie została jeszcze ujawniona, w przeszłości wymieniano różne potencjalne opcje. Apple zarejestrowało znaki towarowe takie jak “Reality One” i “XR Pro”, co sugeruje, że jedno z nich może być wybraną nazwą. Co ciekawe, system operacyjny urządzenia ma być nazywany “xrOS.

Jednym z kluczowych elementów tego produktu ma być ulepszona obsługa popularnej aplikacji FaceTime. Użytkownicy będą mieli możliwość prowadzenia wirtualnych spotkań, korzystając z awatarów o fotorealistycznym wyglądzie, a nie tylko z animowanych postaci, takich jak Memoji. Dzięki temu, użytkownicy będą mieli wrażenie, że rozmawiają z osobami znajdującymi się w tym samym miejscu, co oni.

Bloomberg donosi, że prezentacje skoncentrują się na zaprezentowaniu wciągających wrażeń związanych z rozmowami FaceTime, a także na treściach dostępnych w Apple TV+ oraz na grach w wirtualnej rzeczywistości. Całość ma być skoncentrowana na tworzeniu immersywnych doświadczeń, które przekraczają granice tradycyjnej komunikacji i zabawy.

Warto także wspomnieć o specjalnym miejscu, które Apple stworzyło w swoim kampusie Apple Park. Ogromna przestrzeń, zlokalizowana w pobliżu centrum fitnessu, została zaprojektowana specjalnie dla prezentacji gogli AR/VR. To tutaj wybrani goście będą mieli okazję bliżej przyjrzeć się temu innowacyjnemu urządzeniu i doświadczyć wszystkich jegomożliwości. Jest to kolejny dowód na to, że Apple przykłada dużą wagę do szczegółów i stara się zapewnić jak najlepsze warunki prezentacji swoich produktów.

Przyszłość technologii AR/VR wydaje się obiecująca, a Apple, jako jeden z liderów w branży, zamierza wprowadzić na rynek coś wyjątkowego i przełomowego. Wraz z premierą zestawu Apple Reality Pro AR/VR, firma ta kontynuuje swoją misję tworzenia innowacyjnych produktów, które zmieniają sposób, w jaki postrzegamy świat wokół nas. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak te nowe gogle AR/VR przekształcą nasze codzienne doświadczenia i otworzą nam drzwi do wirtualnej rzeczywistości, której nie znamy jeszcze.

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Średnia ocena 4.5 / 5. Gł: 156

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top