Apple uważa, że ​​Bluetooth ogranicza możliwości AirPods ciekawostki ograniczenia Bluetooth, bluetooth, AirPods 3  Wiceprezes Apple, Gary Geaves, rozmawiał z What Hi-Fi o procesie opracowywania i projektowania słuchawek AirPods trzeciej generacji. airpods3 1 1300x700

Apple uważa, że ​​Bluetooth ogranicza możliwości AirPods

Wiceprezes Apple, Gary Geaves, rozmawiał z What Hi-Fi o procesie opracowywania i projektowania słuchawek AirPods 3.

W AirPods 3 zastosowano zupełnie nową konstrukcję z niestandardowymi komponentami, w tym nowym systemem głośników i unikalnym wzmacniaczem, aby zapewnić najwyższą jakość dźwięku, powiedział Gives. Jak się dowiadujemy niestety obecna technologia Bluetooth negatywnie wpływa na jakość dźwięku – Apple „chciałoby mieć większą przepustowość”.

Apple uważa, że ​​Bluetooth ogranicza możliwości AirPods ciekawostki ograniczenia Bluetooth, bluetooth, AirPods 3  Wiceprezes Apple, Gary Geaves, rozmawiał z What Hi-Fi o procesie opracowywania i projektowania słuchawek AirPods trzeciej generacji. AirPods3

Zespół programistów AirPods zdecydował się dodać adaptacyjny korektor i funkcję dźwięku przestrzennego do słuchawek trzeciej generacji ze względu na różnorodność kształtów uszu konsumentów.

Dbałość Apple o szczegóły skłania firmę do wykonywania przeróżnych badać  “pomiarów” i „głębokich badań statystycznych”, aby opracować nowe AirPods. Ponadto Apple współpracowało również z różnymi profesjonalistami, aby zaprojektować urządzenie.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top