Apple Watch

Apple Watch i AirPods nadal na szczycie rynku urządzeń noszonych

Nowy raport IDC potwierdza wielki sukces Apple w kategorii urządzeń noszonych dzięki produktom z serii AirPods i Apple Watch.

Według nowego raportu firmy IDC, w czwartym kwartale 2020 roku 36% produktów sprzedanych w tym segmencie rynku stanowiły produkty Apple. Sprzedaż Apple Watch wzrosła do 45% w porównaniu z tym samym kwartałem poprzedniego roku, a sprzedaż z gamy AirPods nieco spadła z 28%  do 22%, ale to wystarczyło ale być znacznie lepszym od konkurencji.

Sprzedaż Apple Watch i AirPods

Apple Watch i AirPods nadal na szczycie rynku urządzeń noszonych polecane, ciekawostki sprzedaz, Apple Watch, AirPods  Nowy raport IDC potwierdza wielki sukces Apple w kategorii urządzeń noszonych dzięki produktom z serii AirPods i Apple Watch. AppleWatch 1

Apple po raz kolejny liderem rynku z 36,2% udziałem dostaw w czwartym kwartale roku. Dostawy smartzegarków wzrosły o 45,6% dzięki atrakcyjności trzech modeli w różnych przedziałach cenowych (seria 6, zegarek SE, seria 3).

Zdaniem IDC firma Apple sprzedała w czwartym kwartale 55,6 mln urządzeń noszonych, co stanowi wyraźny wzrost w porównaniu z 43,7 mln w czwartym kwartale 2019 r. Wśród głównych konkurentów giganta z Cupertino znajduje się Xiaomi i Samsung, które sprzedały odpowiednio 13,5 i 13 mln sztuk swoich urządzeń.

Sztuczki i triki w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Źródło:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top