Apple Watch

Apple Watch nauczy się uruchamiać niektóre aplikacje w trybie oszczędzania energii

Apple pracuje nad nowym trybem oszczędzania energii dla swoich iZegarków. Oczekuje się, że tryb pojawi się w watchOS 9 jeszcze w tym roku.

Obecnie Apple Watch ma tryb Power Reserve, który pozwala zegarkowi wyświetlać tylko godzinę. Zegarek oferuje aktywację tego trybu, gdy poziom naładowania spadnie do 10% i w nim zegarek nie otrzymuje danych z iPhone.

Apple Watch nauczy się uruchamiać niektóre aplikacje w trybie oszczędzania energii ciekawostki watchOS 9, Tryb oszczędzania energii, Apple Watch  Apple pracuje nad nowym trybem oszczędzania energii dla swoich iZegarków. Oczekuje się, że tryb pojawi się w watchOS 9 jeszcze w tym roku. watchOS9 1 1

Nowy tryb prawdopodobnie nie będzie tak ekonomiczny, ale bardziej funkcjonalny, ponieważ pozwoli na korzystanie z niektórych aplikacji i funkcji. Które dokładnie nie zostały jeszcze ogłoszone. Istnieją również spekulacje, że nowy tryb oszczędzania energii będzie dotyczył wyłącznie nowego modelu Apple Watch Series 8, ponieważ będzie polegał na komponencie sprzętowym.

W sieci mówi się także o tym, że nowy Apple Watch Pro o którym pisaliśmy tutaj może kosztować 900-1000 dolarów .

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top