applewatch

Apple Watch nauczył się mierzyć poziom stresu

Apple Watch, czyli smartwatch giganta z Cupertino, od kilku lat jest jednym z najbardziej popularnych urządzeń wearable na rynku.

Tak duża popularność może być związana z licznymi funkcjami, które oferuje zegarek, takimi jak monitorowanie aktywności fizycznej, tętna czy jakości snu. Teraz dodano kolejną nowość, która ucieszy posiadaczy tychże zegarków. Jak się okazuje zegarek może teraz także mierzyć poziom stresu.

Zewnętrzni programiści wprowadzili takie rozwiązanie w aplikacji CardioBot. Dzięki temu, zegarek Apple Watch może teraz mierzyć poziom stresu. Warto zaznaczyć, że aplikacja CardioBot istnieje już od kilku lat, jednak  nowość pojawiła się w dopiero w ostatniej aktualizacji. Teraz, zegarek Apple Watch z zainstalowaną aplikacją CardioBot może wykorzystać dane dotyczące zmienności rytmu serca do mierzenia poziomu stresu.

Apple Watch mierzy poziom stresu

Apple Watch nauczył się mierzyć poziom stresu ciekawostki jak mierzyć poziom stresu Apple Watch, Apple Watch mierzy poziom stresu, Apple Watch  Apple Watch, czyli smartwatch giganta z Cupertino, od kilku lat jest jednym z najbardziej popularnych urządzeń wearable na rynku. cardiobot

Aplikacja CardioBot jest bardzo prosta w obsłudze. Wystarczy jedynie zainstalować ją na swoim iPhone’ie oraz na swoim Apple Watchu. Aplikacja zbiera bardziej szczegółowe statystyki dotyczące Twojej aktywności i tętna, dzięki czemu jest w stanie wykryć trendy i ostrzegać użytkownika o wysokim poziomie napięcia. Dzięki temu, użytkownik może lepiej zrozumieć, kiedy jego ciało jest niewypoczęte, co pozwala mu na odpowiednią reakcję, np. powstrzymanie się od aktywności fizycznej.

CardioBot nie tylko pomaga mierzyć poziom stresu, ale także dostarcza wiele innych informacji dotyczących Twojego zdrowia i kondycji fizycznej. Możesz np. sprawdzać statystyki dotyczące tętna w spoczynku, a także monitorować swoją aktywność fizyczną.

Warto zaznaczyć, że aplikacja CardioBot jest dostępna za darmo na iPhone’a z systemem iOS 14 lub nowszym oraz Apple Watch z systemem watchOS 7 lub nowszym. Możesz również zainstalować widżet na swoim smartfonie, aby mieć wgląd w swoją kondycję fizyczną w każdej chwili.

Jak widzicie Apple Watch z aplikacją CardioBot to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą dbać o swoje zdrowie i kondycję fizyczną, a jednocześnie chcą mieć pełną kontrolę nad swoim poziomem stresu. Dzięki temu, użytkownik może lepiej zrozumieć swoje ciało i reagować na jego potrzeby w sposób bardziej świadomy.

Aplikację możecie pobrać z App Store za darmo klikając w ten link.

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top