applewatch8

Apple Watch otrzyma ciśnieniomierz, termometr i glukometr, ale na pewno nie w tym roku

Nadchodzący smartwatch Apple Watch Series 8 nie otrzyma nowych czujników do pomiaru różnych wskaźników zdrowia, w tym temperatury ciała, ciśnienia krwi i poziomu cukru we krwi. Opowiedział o tym dziennikarz Bloomberg Mark Gurman.

W nowym wydaniu biuletynu Power On, Gurman przypomniał, że Apple opracowuje trzy nowe czujniki do Apple Watch – glukometr, termometr i ciśnieniomierz. Jednak w modelach 2022 nie należy się ich spodziewać – te funkcje monitorowania stanu zdrowia zadebiutują dopiero za dwa, trzy lata.

Apple Watch otrzyma ciśnieniomierz, termometr i glukometr, ale na pewno nie w tym roku ciekawostki termometr, glukometr, cisnieniomierz, Apple Watch  Nadchodzący smartwatch Apple Watch Series 8 nie otrzyma nowych czujników do pomiaru różnych wskaźników zdrowia, w tym temperatury ciała, ciśnienia krwi i poziomu cukru we krwi. Opowiedział o tym dziennikarz Bloomberg Mark Gurman. AppleWatch7

Jedyną nową funkcją dotyczącą zdrowia, która pojawi się w Apple Watch Series 8 będzie zaawansowane monitorowanie snu i wykrywanie bezdechu sennego.

Mówi się, że Apple zaprezentuje w tym roku trzy nowe modele Apple Watch: zaktualizowany model SE, mocną wytrzymałą wersję sportową i smartwatch z serii 8.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top