applewatch8

Apple Watch otrzyma ciśnieniomierz, termometr i glukometr, ale na pewno nie w tym roku

Nadchodzący smartwatch Apple Watch Series 8 nie otrzyma nowych czujników do pomiaru różnych wskaźników zdrowia, w tym temperatury ciała, ciśnienia krwi i poziomu cukru we krwi. Opowiedział o tym dziennikarz Bloomberg Mark Gurman.

W nowym wydaniu biuletynu Power On, Gurman przypomniał, że Apple opracowuje trzy nowe czujniki do Apple Watch – glukometr, termometr i ciśnieniomierz. Jednak w modelach 2022 nie należy się ich spodziewać – te funkcje monitorowania stanu zdrowia zadebiutują dopiero za dwa, trzy lata.

Apple Watch otrzyma ciśnieniomierz, termometr i glukometr, ale na pewno nie w tym roku ciekawostki termometr, glukometr, cisnieniomierz, Apple Watch  Nadchodzący smartwatch Apple Watch Series 8 nie otrzyma nowych czujników do pomiaru różnych wskaźników zdrowia, w tym temperatury ciała, ciśnienia krwi i poziomu cukru we krwi. Opowiedział o tym dziennikarz Bloomberg Mark Gurman. AppleWatch7

Jedyną nową funkcją dotyczącą zdrowia, która pojawi się w Apple Watch Series 8 będzie zaawansowane monitorowanie snu i wykrywanie bezdechu sennego.

Mówi się, że Apple zaprezentuje w tym roku trzy nowe modele Apple Watch: zaktualizowany model SE, mocną wytrzymałą wersję sportową i smartwatch z serii 8.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry