applewatchpro

Apple Watch Pro otrzyma wsparcie dla komunikacji satelitarnej?

Apple Watch Pro, który zostanie zaprezentowany w tym roku może otrzymać wsparcie dla komunikacji satelitarnej – donosi Mark Gurman z Bloomberg.

Według Gurmana firma Apple wprowadzi funkcję komunikacji satelitarnej w Apple Watch Pro. Ta innowacja pozwoli właścicielom nowych iPhone’ów i smartwatchy dzwonić do służb ratunkowych tam, gdzie nie ma połączenia komórkowego.

Apple Watch Pro otrzyma wsparcie dla komunikacji satelitarnej? ciekawostki polaczenie satelitarne w apple watch, Apple Watch Pro  Apple Watch Pro, który zostanie zaprezentowany w tym roku może otrzymać wsparcie dla komunikacji satelitarnej - donosi Mark Gurman z Bloomberg. iPhone13 satelita 1

„Perspektywa posiadania iPhone’a, który może skontaktować się ze służbami ratunkowymi bez połączenia komórkowego, to dopiero początek tego, co planuje Apple. Dzięki temu użytkownicy mogą uzyskać globalny dostęp do Internetu oraz możliwość wykonywania regularnych połączeń telefonicznych za pośrednictwem kanałów satelitarnych. Połączenie szybkich sieci 5G i usług satelitarnych może pewnego dnia zmienić iPhone’a w najpotężniejsze dostępne na świecie urządzenie komunikacyjne”.

Prawdopodobnie Apple uruchomi funkcje satelitarne w zegarku wraz z wydaniem nowej generacji Apple Watch Pro. Przypomnijmy, że Apple zorganizuje prezentację iPhone 14 i Apple Watch Series 8 już 7 września.

Konferencja będzie transmitowana na żywo na swojej stronie internetowej Apple, w serwisie YouTube oraz na Apple TV za pośrednictwem aplikacji Apple TV. Keynote rozpocznie się 7 września o godzinie 19:00 i oprócz pokazania kilku nagranych wcześniej filmów, odbędzie się w obecności kilku zaproszonych dziennikarzy do Steve Jobs Theatre.

Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj – Apple zaprasza na prezentację iPhone 14 | 14 Pro.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top