applewatchse2

Apple Watch SE 2 oficjalnie zaprezentowany

Apple Watch SE 2 został właśnie oficjalnie zaprezentowany. Zegarek jest pozycjonowany jako najtańsze rozwiązanie w linii produktów i praktycznie nie różni się od oryginalnej wersji.

Główną zmianą jest uproszczony panel tylny, z nylonowymi elementami otaczającymi czujniki. Decyzję można uznać za kontrowersyjną, ponieważ materiał jest mniej stabilny, ale ma to pozytywny wpływ na koszt.

Apple Watch SE 2 oficjalnie zaprezentowany ciekawostki specyfikacja Apple Watch SE 2, nowosci w Apple Watch SE 2, cena Apple Watch SE 2, Apple Watch SE 2 oficjalnie, Apple Watch SE 2  Apple Watch SE 2 został właśnie oficjalnie zaprezentowany. Zegarek jest pozycjonowany jako najtańsze rozwiązanie w linii produktów i praktycznie nie różni się od oryginalnej wersji. awse2

Dodatkowo zastosowanie tego syntetycznego materiału gwarantuje brak reakcji alergicznych nawet przy długotrwałym noszeniu.

Apple Watch SE 2 oficjalnie zaprezentowany ciekawostki specyfikacja Apple Watch SE 2, nowosci w Apple Watch SE 2, cena Apple Watch SE 2, Apple Watch SE 2 oficjalnie, Apple Watch SE 2  Apple Watch SE 2 został właśnie oficjalnie zaprezentowany. Zegarek jest pozycjonowany jako najtańsze rozwiązanie w linii produktów i praktycznie nie różni się od oryginalnej wersji. awse2 2

Drugą ważną cechą drugiej generacji Apple Watch SE jest zaktualizowany procesor – zegarek otrzymał tę samą platformę co standardowa seria 8, co zapewni wzrost prędkości o około 20%. Zegarek zatem będzie działać płynniej bez względu na to co będziemy robić.

Urządzenie podobnie jak model Series 8 posiada tryb wykrywania wypadku.

Cena Apple Watch SE drugiej generacji zaczyna się od 1499 zł. Nowy model powinien zastąpić w sprzedaży starą generację. Polskie ceny poznacie klikając w link obok – Apple Watch Series 8, SE 2, Apple Watch Ultra – cena w Polsce.

Więcej na temat nowych produktów możecie przeczytać poniżej:

Co sądzicie o tym. modelu Apple Watch? Dajcie znać w komentarzach!

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top