series3

Apple Watch Series 3 i Watch Edition wycofane z oferty Apple

Wraz z wprowadzeniem nowych Apple Watch Series 8, Watch SE i Watch Ultra, Apple oficjalnie wycofało z oferty Apple Watch Series 3 i Watch Edition.

Dostępny od 2017 roku Apple Watch Series 3 miał taki sam design jak oryginalne modele Apple Watch. Był to pierwszy Apple Watch, który oferował łączność komórkową. Z kolei linia Apple Watch Edition żegna się po ośmiu latach od wprowadzenia.

Apple Watch Series 3 i Watch Edition wycofane z oferty Apple ciekawostki Apple Watch Series 3 wycofany, Apple Watch Series 3  Wraz z wprowadzeniem nowych Apple Watch Series 8, Watch SE i Watch Ultra, Apple oficjalnie wycofało z oferty Apple Watch Series 3 i Watch Edition. series3 1

Apple Watch Series 3 wyposażony był w układ Apple S3 i nigdy nie oferował wiele w kwestii wydajności. Co więcej, w porównaniu z nowoczesnymi modelami Apple Watch, był on znacznie niedopieszczony, do tego stopnia, że nie otrzyma aktualizacji do watchOS 9. W nowej ofercie Apple jego miejsce zajmie Apple Watch SE nowej generacji, choć w wyższej cenie.

Linia Watch Edition, która w ostatnich latach oferowała obudowę z tytanu, została zastąpiona przez Apple Watch Ultra, który jest obecnie jedynym Apple Watch oferującym obudowę z tytanu.

Więcej na temat najnowszych zegarków możecie przeczytać poniżej.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top