Apple Watch Series 3 / Series 4 z LTE już dostępny w ofercie sieci Orange. Oto oficjalne ceny polecane, ciekawostki Orange, ile kosztuje, ceny apple watch z lte w orange, apple watch z lte, apple watch series 4 z lte w orange, apple watch series 3 z lte w orange, Abonament  Jest dokładnie tak jak informowaliśmy kilka dni temu. Właśnie do oferty sieci Orange trafiły Apple Watch?e Series 3 i Series 4 z obsługą sieci komórkowej, czyli z LTE. AW 1

Apple Watch Series 3 / Series 4 z LTE już dostępny w ofercie sieci Orange. Oto oficjalne ceny

Jest dokładnie tak jak informowaliśmy kilka dni temu. Właśnie do oferty sieci Orange trafiły Apple Watch?e Series 3 i Series 4 z obsługą sieci komórkowej, czyli z LTE.

Po informacji o pojawieniu się zegarka w sieci Orange prosiliście o ceny abonamentów w jakich dostępny będzie Apple Watch.

Apple Watch Series 3 / Series 4 z LTE już dostępny w ofercie sieci Orange. Oto oficjalne ceny polecane, ciekawostki Orange, ile kosztuje, ceny apple watch z lte w orange, apple watch z lte, apple watch series 4 z lte w orange, apple watch series 3 z lte w orange, Abonament  Jest dokładnie tak jak informowaliśmy kilka dni temu. Właśnie do oferty sieci Orange trafiły Apple Watch?e Series 3 i Series 4 z obsługą sieci komórkowej, czyli z LTE. AW 2

Zatem poniżej przygotowaliśmy ceny wszystkich aktualnie dostępnych zegarków Apple Watch z LTE w sieci Orange. Umowa oczywiście na 24 miesiące.

  • Apple Watch series 3 GPS + eSIM 38 mm – 133,99 zł/mies. / na start 0 zł
  • Apple Watch series 3 GPS + eSIM 42 mm – 138,99 zł/mies. / na start 49 zł
  • Apple Watch series 4 GPS + eSIM 40 mm – 152,99 zł/mies. / na start 99 zł
  • Apple Watch series 4 GPS + eSIM 44 mm – 157,98 zł/mies. / na start 149 zł

Tano jak widzicie nie jest.

Więcej na ten temat możecie poczytać na stronie Orange w tym miejscu.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry