Apple Watch

Apple Watch Series 5 pojawi się jesienią tego roku

Apple Watch Series 5 powinien zadebiutować podczas tegorocznej jesieni, a wyświetlacze OLED do zegarka tym razem dostarczy Japan Display.

W tym roku Japoński producent ekranów dostarczy od 15-20% wyświetlaczy, a za dwa lata suma ta ma urosnąć do aż 80%. JD nie będzie jedynym dostawcą, ponieważ Apple postawi również na LG i Chińskie BOE.

Apple Watch Series 5 pojawi się jesienią tego roku polecane, ciekawostki Premiera, Japan Display, Apple Watch Series 5  Apple Watch Series 5 powinien zadebiutować podczas tegorocznej jesieni, a wyświetlacze OLED do zegarka tym razem dostarczy Japan Display. AppleWatch 650x350

Zegarki Serii 5 pojawią się w tym samym momencie, co nowe iPhone’y. To żadna niespodzianka, ponieważ do tej pory premiera każdego z nowych modeli odbywała się jesienią.

Do tej pory nie było zbyt wielu przecieków związanych z nadchodzącymi zegarkami, ale mówi się o wprowadzeniu ceramicznej obudowy, a Reuters również dotarł do informacji o Japan Display jako dostarczycielu wyświetlaczy dla inteligentnego zegarka.

W przyszłym roku, gdy zadebiutuje Seria 6 powinniśmy w końcu spojrzeć na ekran microLED. Ten najpierw pojawi się właśnie w zegarku, a być może później w reszcie urządzeń.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry