Krzysiek Borek12.09.2019
Apple Watch Series 5 z dodatkowym paskiem w opakowaniu

Apple Watch Series 5 wydaje się interesującym urządzeniem naręcznym, ponieważ jak się okazuje, niektóre modele będą miały w zestawie dodatkowy pasek.

Dodatkowy pasek jest dodatkiem do Apple Watch Series 5 w wersji ceramicznej i tytanowej. Niestety jak narazie żadna z tych wersji nie jest dostępna w Polsce. Ceny obydwu modeli są zdecydowanie wyższe od modelu z aluminiową, więc gigant z Cupertino może sobie na taki ruch pozwolić.

Jeśli jeszcze nie wiecie ile kosztuje ceramiczny i tytanowy Apple Watch Series 5 to zapraszamy do tego wpisu, a w tym miejscu znajdziecie polskie ceny Apple Watch Series 5.

Oprócz dodatkowego paska i zegarka w pudełku znajdzie się 5W ładowarka i metrowy kabel potrzebny do ładowarki. Co do samego paska, będzie to wariant sportowy, ale przyszły właściciel nie będzie mógł wybrać koloru.

Kolor paska będzie związany z kolorem zegarka, więc jednym z nich będzie jasny szary lub jego ciemniejszy odcień, a także biały w przypadku zegarka z białą kopertą.

Warto dodać, że Apple Watch Series 5 ma 32GB pamięci wewnętrznej, układ scalony S5 i jego ekran może być ciągle uruchomiony.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS