Apple Watch Series 5 z dodatkowym paskiem w opakowaniu polecane, ciekawostki Pasek, Apple Watch Series 5, Apple  Apple Watch Series 5 wydaje się interesującym urządzeniem naręcznym, ponieważ jak się okazuje, niektóre modele będą miały w zestawie dodatkowy pasek. AppleWatchSeries5 1

Apple Watch Series 5 z dodatkowym paskiem w opakowaniu

Apple Watch Series 5 wydaje się interesującym urządzeniem naręcznym, ponieważ jak się okazuje, niektóre modele będą miały w zestawie dodatkowy pasek.

Dodatkowy pasek jest dodatkiem do Apple Watch Series 5 w wersji ceramicznej i tytanowej. Niestety jak narazie żadna z tych wersji nie jest dostępna w Polsce. Ceny obydwu modeli są zdecydowanie wyższe od modelu z aluminiową, więc gigant z Cupertino może sobie na taki ruch pozwolić.

Jeśli jeszcze nie wiecie ile kosztuje ceramiczny i tytanowy Apple Watch Series 5 to zapraszamy do tego wpisu, a w tym miejscu znajdziecie polskie ceny Apple Watch Series 5.

Apple Watch Series 5 z dodatkowym paskiem w opakowaniu polecane, ciekawostki Pasek, Apple Watch Series 5, Apple  Apple Watch Series 5 wydaje się interesującym urządzeniem naręcznym, ponieważ jak się okazuje, niektóre modele będą miały w zestawie dodatkowy pasek. Apple Watch 650x228

Oprócz dodatkowego paska i zegarka w pudełku znajdzie się 5W ładowarka i metrowy kabel potrzebny do ładowarki. Co do samego paska, będzie to wariant sportowy, ale przyszły właściciel nie będzie mógł wybrać koloru.

Kolor paska będzie związany z kolorem zegarka, więc jednym z nich będzie jasny szary lub jego ciemniejszy odcień, a także biały w przypadku zegarka z białą kopertą.

Warto dodać, że Apple Watch Series 5 ma 32GB pamięci wewnętrznej, układ scalony S5 i jego ekran może być ciągle uruchomiony.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry