Apple Watch Series 6 bez wyświetlacza microLED polecane, ciekawostki ekran microled, Apple Watch Series 6, Apple  Użytkownik L0vetodream, który już kilkanaście razy zdradzał plany firmy Apple, napisał na Twitterze, że Apple Watch Series 6 otrzyma taki sam ekran OLED, jak poprzednie zegarki Apple. AppleWatch S5

Apple Watch Series 6 bez wyświetlacza microLED

Użytkownik L0vetodream, który już kilkanaście razy zdradzał plany firmy Apple, napisał na Twitterze, że Apple Watch Series 6 otrzyma taki sam ekran OLED, jak poprzednie zegarki Apple.

?Informator? mówi, że firma nie jest jeszcze gotowa na wykorzystanie własnej technologii microLED. Podobno gigant z Cupertino ma tajny zakład produkcyjny w Santa Clara w Kalifornii, gdzie projektuje i produkuje próbki testowe wyświetlaczy z wykorzystaniem technologii microLED.

Apple Watch Series 6 bez wyświetlacza microLED polecane, ciekawostki ekran microled, Apple Watch Series 6, Apple  Użytkownik L0vetodream, który już kilkanaście razy zdradzał plany firmy Apple, napisał na Twitterze, że Apple Watch Series 6 otrzyma taki sam ekran OLED, jak poprzednie zegarki Apple. AppleWatch

Takie ekrany sprawią, że urządzenia będą cieńsze, a wyświetlacze będą jaśniejsze przy mniejszym zużyciu energii.

Oczekuje się, że ta technologia pojawi się również na iPhonie, ale rok później niż w Apple Watch. Według osoby z zewnątrz, smartwatch szóstej serii nadal będzie używał wyświetlaczy JDI.

Apple prawdopodobnie przedstawi nowy zegarek Apple Watch wraz z iPhone 12 jesienią 2020 roku.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry