Apple Watch Series 7

Apple Watch Series 7 będzie miał płaskie ramki podobne do iPhone’a 12

Jak podaje John Prosser wygląd Apple Watch Series 7 zmieni się i to bardzo mocno. SmartWatch będzie miał płaski ramki podobne do tych w iPad Pro i iPhone 12.

Gospodarz podcastu opisuje projekt przyszłych zegarków jako ?bardziej wyrafinowany? niż to, co widzieliśmy w innych produktach Apple. Prosser otrzymał już zdjęcia nadchodzącego gadżetu i obiecał wkrótce udostępnić rendery Apple Watch Series 7.

Ponadto w podcaście Genius Bar ogłoszono, że nowy smartwatch firmy Apple zostanie wydany po raz pierwszy w kolorze zielonym, przypominającym zielony odcień AirPods Max.

Apple Watch Series 7 będzie miał płaskie ramki podobne do iPhone'a 12 polecane, ciekawostki Wideo, Apple Watch Series 7, Apple  Jak podaje John Prosser wygląd Apple Watch Series 7 zmieni się i to bardzo mocno. SmartWatch będzie miał płaski ramki podobne do tych w iPad Pro i iPhone 12. ApleWatch7 1

W zeszłym roku analityk TFI Securities Ming-Chi Kuo również ujawnił, że Apple planuje przeprojektowanie zegarka Series 7, ale nie ujawnił innych szczegółów.

Pozostaje poczekać do jesieni, aby zobaczyć nowy Apple Watch w stylu iPhone’a 12.

Źródło:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top