Apple Watch Series 7 i problemy z szybkim ładowaniem w watchOS 8.5 ciekawostki watchOS 8.5, problem z szybkim ładowanie w Apple Watch Series 7, Apple Watch Series 7 się nie ładuje, Apple Watch Series 7  Dwa tygodnie temu Apple udostępniło nową aktualizację watchOS 8.5, która jak się okazuje psuje szybkie ładowanie w Apple Watch Series 7. watchOS8.5 1300x700

Apple Watch Series 7 i problemy z szybkim ładowaniem w watchOS 8.5

Dwa tygodnie temu Apple udostępniło nową aktualizację watchOS 8.5, która jak się okazuje psuje szybkie ładowanie w Apple Watch Series 7.

Wielu użytkowników Apple Watch Series 7 zaczęło zgłaszać na forach Apple i Reddit, że aktualizacja do watchOS 8.5 w jakiś sposób wyłączyła wsparcie dla szybkiego ładowania w ich iZegarkach. Początkowo wydawało się, że problem dotyczył tylko użytkowników Apple Series 7 i Belkin BoostCharge Pro. W rzeczywistości jest inaczej. Problem dotyczy wszystkich użytkowników korzystających z szybkiego ładowania, nawet tych, którzy używają kabla do szybkiego ładowania firmy Apple.

Apple Watch Series 7 i problemy z szybkim ładowaniem w watchOS 8.5 ciekawostki watchOS 8.5, problem z szybkim ładowanie w Apple Watch Series 7, Apple Watch Series 7 się nie ładuje, Apple Watch Series 7  Dwa tygodnie temu Apple udostępniło nową aktualizację watchOS 8.5, która jak się okazuje psuje szybkie ładowanie w Apple Watch Series 7. applewatch8

Niektórzy użytkownicy informowali, że szybkie ładowanie działa ponownie, ale dopiero po ponownym podłączeniu zegarka do źródła prądu. Pierwsza próba ładowania zawsze kończy się tym, że zegarek ładuje się jedynie do poziomu 2%. Odłączenie i ponowne podłączenie ładowarki rozwiązuje problem i rozpoczyna szybkie ładowanie. Jeden z użytkowników z kolei twierdzi, że urządzenie BoostCharge Pro 3-in-1 firmy Belkin w ogóle nie ładuje jego zegarka.

Na razie nie wiadomo, czy i kiedy firma Apple podejmie interwencję w celu rozwiązania problemu (jeśli rzeczywiście jest to błąd). Czy ktoś z Was doświadczył tego samego problemu? Dajcie znać w komentarzach.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry