Apple Watch Series 7 i problemy z szybkim ładowaniem w watchOS 8.5 ciekawostki watchOS 8.5, problem z szybkim ładowanie w Apple Watch Series 7, Apple Watch Series 7 się nie ładuje, Apple Watch Series 7  Dwa tygodnie temu Apple udostępniło nową aktualizację watchOS 8.5, która jak się okazuje psuje szybkie ładowanie w Apple Watch Series 7. watchOS8.5 1300x700

Apple Watch Series 7 i problemy z szybkim ładowaniem w watchOS 8.5

Dwa tygodnie temu Apple udostępniło nową aktualizację watchOS 8.5, która jak się okazuje psuje szybkie ładowanie w Apple Watch Series 7.

Wielu użytkowników Apple Watch Series 7 zaczęło zgłaszać na forach Apple i Reddit, że aktualizacja do watchOS 8.5 w jakiś sposób wyłączyła wsparcie dla szybkiego ładowania w ich iZegarkach. Początkowo wydawało się, że problem dotyczył tylko użytkowników Apple Series 7 i Belkin BoostCharge Pro. W rzeczywistości jest inaczej. Problem dotyczy wszystkich użytkowników korzystających z szybkiego ładowania, nawet tych, którzy używają kabla do szybkiego ładowania firmy Apple.

Apple Watch Series 7 i problemy z szybkim ładowaniem w watchOS 8.5 ciekawostki watchOS 8.5, problem z szybkim ładowanie w Apple Watch Series 7, Apple Watch Series 7 się nie ładuje, Apple Watch Series 7  Dwa tygodnie temu Apple udostępniło nową aktualizację watchOS 8.5, która jak się okazuje psuje szybkie ładowanie w Apple Watch Series 7. applewatch8

Niektórzy użytkownicy informowali, że szybkie ładowanie działa ponownie, ale dopiero po ponownym podłączeniu zegarka do źródła prądu. Pierwsza próba ładowania zawsze kończy się tym, że zegarek ładuje się jedynie do poziomu 2%. Odłączenie i ponowne podłączenie ładowarki rozwiązuje problem i rozpoczyna szybkie ładowanie. Jeden z użytkowników z kolei twierdzi, że urządzenie BoostCharge Pro 3-in-1 firmy Belkin w ogóle nie ładuje jego zegarka.

Na razie nie wiadomo, czy i kiedy firma Apple podejmie interwencję w celu rozwiązania problemu (jeśli rzeczywiście jest to błąd). Czy ktoś z Was doświadczył tego samego problemu? Dajcie znać w komentarzach.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top