awseries7 1

Apple Watch Series 7 po raz pierwszy pokazany na zdjęciach na żywo

Pierwsze zdjęcia „na żywo” nowego Apple Watch Series 7 pojawiły się w sieci. Zdjęcia zostały opublikowane przez portal MacRumors, który otrzymał je z anonimowego źródła.

Na prezentacji, która odbyła się 14 września, Apple pokazało nowy zegarek na zdjęciach i filmach promocyjnych, a także opowiedziało o głównych innowacjach. Jednak data rozpoczęcia sprzedaży wciąż nie jest znana – zegarek będzie dostępny w przedsprzedaży „tej jesieni”. Kilka dni temu informowaliśmy, że zegarek ma trafić do sprzedaży w połowie tego miesiąca, ale informacje te nie są w żaden sposób potwierdzone, więc niestety nie wiemy czy tak się stanie.

Apple Watch Series 7 na zdjęciach

Apple Watch Series 7 po raz pierwszy pokazany na zdjęciach na żywo ciekawostki kiedy premiera Apple Watch Series 7, cena apple watch series 7, apple watch series 7 na zywo, apple watch series 7 na zdjeciach, Apple Watch Series 7  Pierwsze zdjęcia „na żywo” nowego Apple Watch Series 7 pojawiły się w sieci. Zdjęcia zostały opublikowane przez portal MacRumors, który otrzymał je z anonimowego źródła.
 aw series7

Jeśli chodzi o same zdjęcia to zostały one opublikowane w jednej z grup fanów Apple Watch na Facebooku, ale po pewnym czasie zostały usunięte. Autor postu stwierdził, że pracuje dla dostawcy, który testował Serię 7 przed rozpoczęciem sprzedaży.

Więcej na temat najnowszego smartzegarka firmy Apple możesz przeczytać w jenym z naszych wcześniejszych wpisów – Apple Watch Series 7 z większym ekranem oficjalnie zaprezentowany.

Gdy tylko Apple Watch trafi do sprzedaży oczywiście damy Wam znać.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top