applewatchseriess7

Apple Watch Series 7 trafi do sprzedaży w połowie października

Informator John Prosser podzielił się informacjami na temat daty premiery Apple Watch Series 7. Według blogera, zegarek trafi do sprzedaży w połowie października.

Apple Watch Series 7 został oficjalnie zaprezentowany podczas wrześniowej imprezy California Streaming wraz ze smartfonami z serii iPhone 13. Niestety firma nie ujawniła daty premiery, twierdząc, że nowy smartwatch będzie dostępny później tej jesieni. Zdaniem Prosser’a iZegarek trafi do sprzedaży w połowie przyszłego miesiąca.

Premiera Apple Watch Series 7

Apple Watch Series 7 trafi do sprzedaży w połowie października ciekawostki przedsprzedaż, kiedy premiera Apple Watch Series 7, Apple Watch Series 7  Informator John Prosser podzielił się informacjami na temat daty premiery Apple Watch Series 7. Według blogera, zegarek trafi do sprzedaży w połowie października. HERMS 1

Coś w tym jest, ponieważ w dniu wczorajszym w sieci pojawił się zrzut ekranu listu od francuskiej marki modowej Hermès, w którym stwierdzono, że przedsprzedaż Apple Watch Series 7 rozpocznie się 8 października, czyli na półki sklepowe nowa seria zegarków Apple powinna trafić w piątek 15 października.

Ktoś z Was w ogóle czeka na nowy smartwatch giganta z Cupertino?

Źródło:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top