applewatch8

Apple Watch Series 8 będzie miał wbudowany termometr

Nadchodzący Apple Watch Series 8, który ma zostać wydany w 2022 roku, otrzyma nowe czujniki monitorowania zdrowia, a także możliwość mierzenia temperatury ciała, powiedział analityk TFI Securities Ming-Chi Kuo w nowej notatce badawczej.

Kuo jest optymistą co do sprzedaży Apple Watch Series 8, ponieważ jest przekonany, że zegarek, który wydany zostanie w 2020 roku otrzyma wiele nowych funkcji związanych ze zdrowiem. W swojej notatce Kuo zauważa, że ​​funkcja pomiaru temperatury ciała zmieni Apple Watch w termometr, który może być szczególnie przydatny do identyfikacji pierwszych objawów wielu chorób.

Apple Watch zmierzy temperaturę

Apple Watch Series 8 będzie miał wbudowany termometr ciekawostki jak zmierzyc temperature Apple Watch, czujnik temperatury, Apple Watch zmierzy temperature, Apple Watch Series 8, Apple  Nadchodzący Apple Watch Series 8, który ma zostać wydany w 2022 roku, otrzyma nowe czujniki monitorowania zdrowia, a także możliwość mierzenia temperatury ciała, powiedział analityk TFI Securities Ming-Chi Kuo w nowej notatce badawczej. AW1

Warto zauważyć, że w sierpniu specjalista i dziennikarz Bloomberga Mark Gurman ogłosił również, że termometr w Apple Watch pojawi się w przyszłorocznej wersji smartzegarka firmy Apple. Rolf Winkler z The Wall Street Journal powiedział, że ta funkcja pomoże w planowaniu płodności.

W zeszłym roku, w wywiadzie dla Outside Magazine, prezes Apple Tim Cook powiedział, że Apple Watch jest wciąż na „wczesnym etapie” pod względem liczby czujników, które można by wbudować w zegarek.

Kuo przewiduje również, że przyszłe AirPods otrzymają pewne funkcje monitorowania zdrowia, takie jak czujnik tętna lub krokomierz.

Niestety na prezentację tychże produktów musimy czekać jeszcze ponad rok. Ale na szczęście już we wtorek, 14 września, odbędzie się zakrojona na szeroką skalę prezentacja Apple, na której zostaną zaprezentowane iPhone 13, Apple Watch Series 7 oraz AirPods 3. generacji.

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry