applewatch8

Apple Watch Series 8 otrzyma szybszy chip i ulepszone śledzenie aktywności

Apple Watch Series 7 był skromną aktualizacją dla serii Apple Watch i na pewno rozczarowaniem dla wielu osób. Czego więc spodziewać się po kolejnej Serii 8?

Dziennikarz Bloomberga, Mark Gurman, uważa, że ​​rok 2022 może być najważniejszym rokiem w historii Apple Watch od czasu premiery oryginalnego modelu w 2015 roku, dzięki wielu nowym funkcjom w Apple Watch Series 8 i innym innowacjom.

Apple Watch Series 8 otrzyma szybszy chip i ulepszone śledzenie aktywności ciekawostki Apple Watch Series 8  Apple Watch Series 7 był skromną aktualizacją dla serii Apple Watch i na pewno rozczarowaniem dla wielu osób. Czego więc spodziewać się po kolejnej Serii 8? applewatch8

Według Marka, w tym roku firma w końcu wycofa ze sprzedaży przestarzały zegarek Apple Watch Series 3, a we wrześniu wypuści trzy nowe modele smartzegarków:

  • Apple Watch Series 8
  • Nowy zegarek Apple SE
  • Apple Watch dla fanów sportów ekstremalnych

Gurman nie wyklucza pojawienia się nowych czujników do monitorowania stanu zdrowia w nowych inteligentnych zegarkach, na przykład do pomiaru temperatury ciała. Dodatkowo producent znacząco ulepszy funkcję śledzenia aktywności.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top