applewatchseries8

Apple Watch Series 8 zmierzy temperaturę ciała?

Apple Watch Series 8 może otrzymać funkcję mierzenia temperatury ciała. Informacja ta pojawiła się w sieci za sprawą znanego analityka Ming-Chi Kuo.

Na swoim kanale na Twitterze Kuo wyjaśnił, że Apple zamierzało zintegrować funkcję pomiaru temperatury ciała już w Apple Watch Series 7, ale ostatecznie zrezygnowano z tego pomysłu ponieważ firma nie była zadowolona z działania nowości jeszcze przed etapem testów inżynieryjnych (EVT).

Apple Watch Series 8 zmierzy temperaturę ciała? ciekawostki termometr w Apple Watch Series 8, Apple Watch Series 8 zmierzy temperature, Apple Watch Series 8 z funkcja termomentra, apple watch series 8 rumours, apple watch series 8 rumors, apple watch series 8 release date, apple watch series 8 price, apple watch series 8 premiera, apple watch series 8 nike, Apple Watch Series 8 kiedy, apple watch series 8 features, Apple Watch Series 8  Apple Watch Series 8 może otrzymać funkcję mierzenia temperatury ciała. Informacja ta pojawiła się w sieci za sprawą znanego analityka Ming-Chi Kuo. applewatch8
Apple Watch Series 8

Według Kuo, Apple Watch Series 8, który ma się pojawić pod koniec 2022 r., będzie wyposażony w tę funkcję, dzięki czemu użytkownicy będą mogli mierzyć temperaturę swojego ciała bezpośrednio za pomocą urządzenia noszonego na ręce.

Problemy, jakie firma Apple napotkała przy pomiarze temperatury ciała, prawdopodobnie wynikają z faktu, że temperatura skóry zmienia się gwałtownie w zależności od otoczenia, a ponieważ smartwatch nie może monitorować wewnętrznej temperatury ciała za pomocą sprzętu, zarządzanie danymi w dużej mierze zależy od algorytmu, który ma zapewnić dokładne wyniki.

Kuo dodał, że Samsung ma podobne problemy z pomiarem temperatury ciała, mówiąc, że Samsung Galaxy Watch 5 może nie być wyposażony w tę funkcję z powodu ograniczeń algorytmicznych.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top