applewacth7 5

Apple Watch Series 8 zostanie wydany w trzech rozmiarach

Starszy analityk DSCC, Ross Young, podzielił się informacją na temat kolejnej generacji iZegarków. Jego zdaniem, Apple wypuści w przyszłym roku Apple Watch Series 8 w trzech rozmiarach.

Young nie ujawnił szczegółów na temat tego, jaki może być rozmiar nadchodzącego Apple Watcha, ale zasugerował, że będzie to model z kopertą większą niż 45 mm.

Analityk mówi, że kolejna generacja Apple Watch Series 8 będzie miała zupełnie nowy wygląd z płaskimi ramkami. Urządzenie otrzyma także szereg nowych funkcji monitorowania stanu zdrowia.

Apple Watch Series 8 zostanie wydany w trzech rozmiarach ciekawostki trzy rozmiary Apple Watch Series 8, Apple Watch Series 8  Starszy analityk DSCC, Ross Young, podzielił się informacją na temat kolejnej generacji iZegarków. Jego zdaniem, Apple wypuści w przyszłym roku Apple Watch Series 8 w trzech rozmiarach. AW
Apple Watch w stylu G-Shock.

Jeśli chodzi o rozmiar to prawdopodobnie „trzeci wersja” Apple Watch Series 8 mógłby być specjalną wersją dla sportowców z wytrzymałą obudową w stylu Casio G-Shock, o której wielokrotnie pisaliśmy w ostatnim czasie.

A co Wy o tym myślicie? Dajcie nam koniecznie znać w komentarzach.

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry