applewatch 1

Apple Watch uratował życie 54-letniemu Brytyjczykowi

Apple Watch uratował życie 54-letniemu Brytyjczykowi, szybko wykrywając bezobjawowe problemy zdrowotne. O co konkretnie chodzi? Już wyjaśniamy!

Mieszkaniec Norfolk, David Last, otrzymał zegarek Apple Watch jako prezent urodzinowy na początku 2022 roku. Po kilku miesiącach użytkowania zegarek zaczął dawać mu ostrzeżenia o nienormalnie niskim tętnie – spadki do 30 uderzeń na minutę rejestrowano prawie 3000 razy.

Więc mężczyzna udał się do szpitala gdzie przeszedł pełne badanie rezonansem magnetycznym, a w lipcu przeszedł 48-godzinne badanie EKG, aby ustalić przyczynę jego nienormalnie wolnego tętna.

Apple Watch uratował życie 54-letniemu Brytyjczykowi ciekawostki Apple Watch  Apple Watch uratował życie 54-letniemu Brytyjczykowi, szybko wykrywając bezobjawowe problemy zdrowotne. O co konkretnie chodzi? Już wyjaśniamy! EKG

Okazało się, że mężczyzna miał bezobjawowy i zagrażający życiu blok serca trzeciego stopnia. Podczas 48-godzinnej procedury EKG jego serce zatrzymało się 138 razy w odstępach 10-sekundowych. Lekarze postanowili umieścić Lasta w szpitalu i zainstalować mu rozrusznik serca.

Teraz David Last czuje się świetnie i z podziwem opowiada o swoich doświadczeniach z Apple Watch.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top