Apple Watch wkrótce zacznie dzwonić do służb ratunkowych przez satelitę ciekawostki polaczenie satelitarne apple watch, Apple Watch  Bloomberg donosi, że Apple planuje podłączyć Apple Watch do łączności satelitarnej LEO, aby w sytuacjach awaryjnych dzwonić na służby ratunkowe i wysyłać wiadomości tekstowe z lokalizacją użytkownika. AppleWatch 1 1300x700

Apple Watch wkrótce zacznie dzwonić do służb ratunkowych przez satelitę

Bloomberg donosi, że Apple planuje podłączyć Apple Watch do łączności satelitarnej LEO, aby w sytuacjach awaryjnych dzwonić na służby ratunkowe i wysyłać wiadomości tekstowe z lokalizacją użytkownika.

Plany Apple dotyczące wprowadzenia łączności satelitarnej do swoich gadżetów po raz pierwszy stały się znane w zeszłym roku – niektórzy wtajemniczeni, w tym Bloomberg, twierdzili , że iPhone 13 będzie w stanie wysyłać krótkie wiadomości do kontaktów alarmowych przez sieci satelitarne, z pominięciem operatora, dzięki technologii o nazwie kodowej „LEO”. ”. W rezultacie ta funkcja nie została zaimplementowana w serii iPhone 13.

Apple Watch wkrótce zacznie dzwonić do służb ratunkowych przez satelitę ciekawostki polaczenie satelitarne apple watch, Apple Watch  Bloomberg donosi, że Apple planuje podłączyć Apple Watch do łączności satelitarnej LEO, aby w sytuacjach awaryjnych dzwonić na służby ratunkowe i wysyłać wiadomości tekstowe z lokalizacją użytkownika. emergency
Połączenia alarmowe przez satelitę.

Teraz Bloomberg donosi, że łączność satelitarna pojawi się w iPhone 14 w tym roku, a poźniej później nowość zagości także w Apple Watch.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry