Apple Watch

Apple Watch wkrótce zacznie dzwonić do służb ratunkowych przez satelitę

Bloomberg donosi, że Apple planuje podłączyć Apple Watch do łączności satelitarnej LEO, aby w sytuacjach awaryjnych dzwonić na służby ratunkowe i wysyłać wiadomości tekstowe z lokalizacją użytkownika.

Plany Apple dotyczące wprowadzenia łączności satelitarnej do swoich gadżetów po raz pierwszy stały się znane w zeszłym roku – niektórzy wtajemniczeni, w tym Bloomberg, twierdzili , że iPhone 13 będzie w stanie wysyłać krótkie wiadomości do kontaktów alarmowych przez sieci satelitarne, z pominięciem operatora, dzięki technologii o nazwie kodowej „LEO”. ”. W rezultacie ta funkcja nie została zaimplementowana w serii iPhone 13.

Apple Watch wkrótce zacznie dzwonić do służb ratunkowych przez satelitę ciekawostki polaczenie satelitarne apple watch, Apple Watch  Bloomberg donosi, że Apple planuje podłączyć Apple Watch do łączności satelitarnej LEO, aby w sytuacjach awaryjnych dzwonić na służby ratunkowe i wysyłać wiadomości tekstowe z lokalizacją użytkownika. emergency
Połączenia alarmowe przez satelitę.

Teraz Bloomberg donosi, że łączność satelitarna pojawi się w iPhone 14 w tym roku, a poźniej później nowość zagości także w Apple Watch.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top