applewatchultra

Apple Watch z kamerą? Apple się nad tym zastanawia

Właśnie opublikowano informację, że Urząd Patentów i Znaków Towarowych Stanów Zjednoczonych zatwierdził nowy patent należący do Apple, który obejmuje sposób montażu kamery na pasku dla Apple Watch.

Wg patentu, Apple planuje stworzyć pasek z wbudowaną kamerą, który będzie można łatwo przypiąć do zegarka w momencie, gdy zajdzie taka potrzeba.

Apple Watch z kamerą? Apple się nad tym zastanawia ciekawostki kamera w Apple Watch, Apple Watch  Właśnie opublikowano informację, że Urząd Patentów i Znaków Towarowych Stanów Zjednoczonych zatwierdził nowy patent należący do Apple, który obejmuje sposób montażu kamery na pasku dla Apple Watch. applewatch1

Idea posiadania kamery w zegarku nie jest niczym nowym, już Samsung próbował tego z Galaxy Gear Watch w 2013 roku, ale nie przypadło to do gustu użytkownikom. W tamtym urządzeniu kamera została umieszczona na górnej części paska i aby uzyskać dobre ujęcie, trzeba było odpowiednio ustawić nadgarstek.

Jednak posiadanie kamery, która może być obracana, odłączana i stanowić część osobnego paska, być może okazałoby się trafione. Wg tego patentu, kamera ta będzie miała także możliwość samodzielnego działania, co jeszcze bardziej zwiększy jej elastyczność.

Ten rodzaj akcesorium może być bardzo przydatny w kategoriach takich jak fitness czy dostępność. Na przykład, osoba uprawiająca sport czy jeżdżąca na rowerze może chcieć nagrywać swoje aktywności, aby móc sprawdzić, gdzie może poprawić swoje umiejętności. Co więcej, za pomocą gestów kamery można by aktywować pewne funkcjonalności na Apple Watch.

Co myślisz na ten temat?

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top