applewatchseries7

Apple Watch z Touch ID w przycisku bocznym coraz bliżej!

Apple Watch z Touch ID w przycisku bocznym coraz bliżej. Wskazuje na to najnowszy patent giganta z Cupertino. Zobaczcie sami!

Urząd Patentów i Znaków Towarowych USA wydał firmie Apple nowy patent, który opisuje możliwość umieszczenia skanera Touch ID w bocznym przycisku zegarka Apple Watch.

Poprzednie patenty wykazały możliwość umieszczenia skanera Touch ID w koronce. Nowy dokument ujawnia „urządzenie elektroniczne z systemem czujników biometrycznych z zapieczętowanymi przyciskami”, które według Apple „może dodatkowo zawierać czujnik biometryczny do wykrywania odbieranego sygnału wejściowego i sygnału do procesora urządzenia elektronicznego”. Innymi słowy, firma chce osadzić Touch ID w fizycznym przycisku bocznym Apple Watch.

Apple Watch z Touch ID w przycisku bocznym coraz bliżej! ciekawostki Touch ID w Apple Watch, Apple Watch z Touch ID w przycisku bocznym, Apple Watch  Apple Watch z Touch ID w przycisku bocznym coraz bliżej. Wskazuje na to najnowszy patent giganta z Cupertino. Zobaczcie sami! apple watch touch id 1

Warto zauważyć, że ten patent może być równie dobrze wdrożony przez Apple, ponieważ firma stosuje podobne podejście w nowym iPadzie Air i iPadzie mini, gdzie w przycisk zasilania wbudowany jest skaner Touch ID.

Niestety nie jest jeszcze jasne, czy Apple zdecyduje się na wdrożenie tego patentu w jednej z przyszłych generacji smartwatchy, czy nie. Firma ma wprowadzić trzy nowe modele Apple Watch wraz z iPhone 14 w pierwszej połowie września.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top