paski

Apple wie o problemie “pasków” na ekranach iPhone 14 Pro i Pro Max. Rozwiązanie wkrótce

Nie tak dawno informowaliśmy Was w naszym magazynie, że coraz więcej użytkowników iPhone 14 Pro i 14 Pro Max ma problemy z ekranami.

Firma Apple przyznała się do problemu z żółto-zielonymi paskami na ekranach iPhone 14 Pro‌ i iPhone 14 Pro‌ Max, które są widoczne po włączeniu lub odblokowaniu smartfona. Na szczęście nie jest to błąd urządzenia, więc nie ma potrzeby naprawy.

Firma stwierdziła, że ​​problem ma charakter czysto programowy, odnosi się to do informacji otrzymanych przez warsztaty serwisowe. Apple powiedziało też, że już przygotowuje rozwiązanie.

Apple wie o problemie "pasków" na ekranach iPhone 14 Pro i Pro Max. Rozwiązanie wkrótce ciekawostki paski na erkanie, iPhone 14 Pro Max, iPhone 14 Pro  Nie tak dawno informowaliśmy Was w naszym magazynie, że coraz więcej użytkowników iPhone 14 Pro i 14 Pro Max ma problemy z ekranami. pasek1

Nie jest jeszcze jasne, czy „awaryjna” łatka 16.2.1 zostanie wydana, czy też rozwiązanie problemu pojawi się w większej wersji 16.3. Ten ostatni, zgodnie z oczekiwaniami, zostanie wydany nie wcześniej niż w lutym-marcu, teraz przechodzi testy beta.

Warto zwrócić uwagę na to, że  uwagę, że skargi na “paski” na ekranie pojawiły się wśród właścicieli iPhone’a 14 Pro‌ i Pro‌ Max po wydaniu premierowej wersji iOS 16.2. Wcześniej nie było takiego problemu. Zakłada si więc, że problem spowodowany jest błędem w sterowniku ekranu.

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top