zasilacz

Apple wkrótce rozpocznie masową produkcję nowych zasilaczy z dwoma portami USB-C

Analityk TFI Securities, Ming-Chi Kuo, napisał w nowym tweecie, że Apple rozpocznie masową produkcję dwuportowych zasilaczy 35 W w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Według analityka dostawcy podzespołów przygotowują się do rozpoczęcia masowej produkcji części do przyszłej ładowarki. Kuo przewiduje, że do końca 2022 roku Apple sprzeda 2-3 miliony takich zasilaczy.

Apple wkrótce rozpocznie masową produkcję nowych zasilaczy z dwoma portami USB-C ciekawostki zasilacz z dwoma portami usb-c, zasilacz apple z dwomaportami usb-c, Zasilacz, USB-C, Apple  Analityk TFI Securities, Ming-Chi Kuo, napisał w nowym tweecie, że Apple rozpocznie masową produkcję dwuportowych zasilaczy 35 W w ciągu najbliższych kilku miesięcy. ladowarka 1
Dwuportowy zasilacz USB-C o mocy 35 W.

Najprawdopodobniej Apple wprowadzi nową ładowarkę wraz z nowym MacBookiem Air na M2 tej jesieni. O zasilaczu pisaliśmy już wczoraj.

Informacja o nowości pojawiła się w dokumencie wsparcia, który był dostępny na stronie Apple. Ponieważ obecnie w ofercie firmy nie ma zasilacza z podwójnym portem USB-C ładowarka taka może ładować szeroką gamę urządzeń Apple, od MacBooka Air po iPady, iPhone’y, zegarki Apple i HomePod. Zasilacz byłby wystarczająco mocny, aby ładować iPhone i iPad za pomocą opcji szybkiego ładowania.

Gdy tylko nowy zasilacz pojawi się w ofercie firmy od razu damy Wam znać.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top