ios16.0.3

Apple wkrótce wyda iOS 16.0.3 z poprawkami błędów

Po wydaniu iOS 16.0.2, Apple pracuje już i planuje wydać iOS 16.0.3 z kolejnymi poprawkami błędów. Aktualizacja może pojawić się jeszcze w tym tygodniu.

Istnieje kilka błędów w systemie iOS 16, które, miejmy nadzieję, zostaną naprawione w iOS 16.0.3, w tym problem niskiej głośności podczas połączeń CarPlay wykonywanych za pomocą iPhone’a 14 Pro, migotanie wyświetlacza w niektórych modelach iPhone’a, gdy jasność jest ustawiona na niskim poziomie, ciąg tekstowy, który może rozbić aplikację Mail, błąd podczas próby edycji filmów w trybie Cinematic nakręconych za pomocą iPhone’a w Final Cut Pro i iMovie na komputerze Mac, i więcej.

Apple wkrótce wyda iOS 16.0.3 z poprawkami błędów ciekawostki iOS 16.0.3  Po wydaniu iOS 16.0.2, Apple pracuje już i planuje wydać iOS 16.0.3 z kolejnymi poprawkami błędów. Aktualizacja może pojawić się jeszcze w tym tygodniu. ios16 1

Nie wiadomo dokładnie, kiedy Apple planuje wydać iOS 16.0.3, ale kilka źródeł mówi tym, że aktualizacja może zostać wydana już w tym lub w przyszłym tygodniu.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top