ios16 3

Apple wkrótce wyda iOS 16.3.1. Co wiemy o aktualizacji?

Według MacRumors, Apple planuje już niebawem wydać kolejną aktualizację a mianowicie iOS 16.3.1. Co o niej wiemy? Co się zmieni?

Oczekuje się, że w iOS 16.3.1 Apple naprawi niektóre błędy napotykane przez właścicieli smartfonów, a także zamknie luki w zabezpieczeniach, które atakujący mogą wykorzystać do kradzieży danych osobowych. Nowa wersja systemu ma rzekomo zostać wydana wkrótce wraz z iOS 16.4 beta.

Apple wkrótce wyda iOS 16.3.1. Co wiemy o aktualizacji? ciekawostki iOS 16.3.1, co nowego w iOS 16.3.1  Według MacRumors, Apple planuje już niebawem wydać kolejną aktualizację a mianowicie iOS 16.3.1. Co o niej wiemy? Co się zmieni? iOS16

Jeśli chodzi aktualizację iOS 16.4, to w sieci mówi się, że będzie kolejna duża aktualizacja dla iPhone’a. Oczekuje się, że w tej kompilacji pojawią się zapowiadane wcześniej funkcje takie jak Apple Pay Later, powiadomienia push w Safari i nie tylko.

Co ciekawe, dzienniki witryny MacRumors pokazały również urządzenia z wewnętrzną wersją beta iOS 17, czyli systemu który zostanie zaprezentowany na corocznej konferencji programistów WWDC w czerwcu.

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top