Apple wprowadza do oferty czarną klawiaturę, mysz i gładzik ciekawostki   Wraz z Mac Studio i Studio Display, Apple wprowadziło w dniu wczorajszym do swojej oferty czarne urządzenia peryferyjne, które można kupić osobno. klawiatura 1 1300x700

Apple wprowadza do oferty czarną klawiaturę, mysz i gładzik

Wraz z Mac Studio i Studio Display, Apple wprowadziło w dniu wczorajszym do swojej oferty czarne urządzenia peryferyjne, które można kupić osobno.

Klawiatura Magic Keyboard z Touch ID i klawiaturą numeryczną, Magic Trackpad i Magic Mouse są teraz dostępne w kolorze czarnym. Same akcesoria są identyczne jak te, które pojawiły się w zestawie wraz z 24-calowym iMac’em w zeszłym roku. Są one również wyposażone w czarny pleciony kabel Lightning.

Apple wprowadza do oferty czarną klawiaturę, mysz i gładzik ciekawostki   Wraz z Mac Studio i Studio Display, Apple wprowadziło w dniu wczorajszym do swojej oferty czarne urządzenia peryferyjne, które można kupić osobno. klawiatura czarna

Magic Keyboard z Touch ID i klawiaturą numeryczną można kupić w Polsce za 999 zł, Magic Trackpad za 799 zł, a Magic Mouse za 499 zł.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top