macmini

Apple wprowadza do oferty Mac mini M2 w niezwykle niskiej cenie

Spekulacje na temat wprowadzenia nowego Maca mini z M2 i M2 Pro w końcu stały się faktem. Kilka minut temu, Apple wprowadziło do oferty Mac mini M2.

Nowa generacja Mac mini otrzymała czip nowej generacji M2 i M2 Pro, dzięki którym Apple mogło wreszcie pozbyć się najnowszej Intelowskiej wersji tej maszyny. Podstawowa wersja oferuje, oprócz układu M2, 8 GB pamięci RAM, 256 GB pamięci SSD i gigabitowy Ethernet. że kosztuje tylko 3500 zł. Jednak dostępna jest także wersja z 16 i 24 GB pamięci RAM i do 2 TB pamięci SSD, a także można kupić 10-gigabitowy Ethernet.

Apple wprowadza do oferty Mac mini M2 w niezwykle niskiej cenie ciekawostki mac mini m2  Spekulacje na temat wprowadzenia nowego Maca mini z M2 i M2 Pro w końcu stały się faktem. Kilka minut temu, Apple wprowadziło do oferty Mac mini M2. macminim21

Jeśli chodzi o wersję z układem M2 Pro, oferuje podstawowy 10-rdzeniowy procesor i 16-rdzeniowy procesor graficzny, z 16 GB pamięci RAM i 512 GB pamięci SSD oraz gigabitowym Ethernetem. Ta wersja komputera kosztuje 7500 zł. Wyższą konfigurację z M2 z 12-rdzeniowym procesorem i 19-rdzeniowym procesorem graficznym można następnie skonfigurować z 32 GB pamięci RAM i dyskiem SSD o pojemności do 8 TB, a jeśli dopłacisz za 10-gigabitowy Ethernet.

Apple i sprzedawcy detaliczni przyjmują dziś zamówienia na nowe Macy mini, a komputer ma być dostępny od wtorku, 24 stycznia. Więcej na temat urządzenia dowiecie się na stronie Apple – tutaj.

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top