applrtv

Apple wprowadza do oferty nowe Apple TV 4K

Firma Apple wprowadziła do oferty nowe Apple TV 4K z chipem A15 Bionic, obsługą HDR10+ i zaktualizowanym pilotem Apple TV Remote.

Czip A15 Bionic zapewnia wyższą wydajność i płynniejszą rozgrywkę, twierdzi Apple. ‌Apple TV‌ 4K obsługuje teraz HDR10+, zapewniając wyższą jakość odtwarzania wideo.  Urządzenie zawiera również nowy pilot Apple TV Remote z portem USB-C. ‌Pod względem wzornictwa wygląda tak samo jak poprzedni model, największa zmiana dotyczy wnętrza urządzenia.

Apple wprowadza do oferty nowe Apple TV 4K ciekawostki Apple TV 4K  Firma Apple wprowadziła do oferty nowe Apple TV 4K z chipem A15 Bionic, obsługą HDR10+ i zaktualizowanym pilotem Apple TV Remote. AppleTV 1

Chip A15 Bionic oferuje do 50% szybszy procesor niż A12, podczas gdy GPU jest szybszy o 30%. Według Apple daje to lepszą wydajność grafiki do poruszania się po interfejsie tvOS, a zwłaszcza do grania w wymagające graficznie gry.

Nowa generacja Apple TV obsługuje również standard HDR10+, który jest obsługiwany przez telewizory Samsung, Panasonic i TCL. Obsługuje również Dolby Vision i Dolby Atmos po podłączeniu do kompatybilnego telewizora lub systemu dźwiękowego. Nowe Apple TV 4K można już zamawiać na apple.com w cenie od 829 zł. W sklepach pojawi się  4 listopada.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top