m2pro

Apple wprowadza na rynek nowe chipy M2 Pro i M2 Max

Tak jak przewidywaliśmy dziś rano, Apple właśnie zapowiedziało pojawienie się nowych układów M2 Pro i M2 Max, które mają poprawić wydajność komputerów Apple.

Układy M2 Pro obsługują do 12-rdzeniowych CPU i do 19-rdzeniowych GPU z 32 GB zunifikowanej pamięci. Z kolei układy M2 Max obsługują do 38 rdzeni GPU i aż 96 GB zunifikowanej pamięci.

Układ M2 Pro, który będzie dostępny w MacBook Pro i nowym Mac Mini, jest zbudowany w 5-nanometrowym procesie technologicznym z 40 miliardami tranzystorów, czyli prawie 20 procent więcej niż M1 Pro i dwa razy więcej niż M2. Oznacza to, że bardziej złożone operacje, takie jak renderowanie wideo i przetwarzanie sztucznej inteligencji, będą działać szybciej i płynniej.

Apple wprowadza na rynek nowe chipy M2 Pro i M2 Max ciekawostki apple m2 pro, apple m2 max  Tak jak przewidywaliśmy dziś rano, Apple właśnie zapowiedziało pojawienie się nowych układów M2 Pro i M2 Max, które mają poprawić wydajność komputerów Apple. macbookpro

Z kolei układ M2 Max będzie dostępny dla MacBooków Pro i ma oferować jeszcze wyższą wydajność niż M2 Pro. Układ oferuje 67 miliardów tranzystorów, o 10 miliardów więcej niż M1 Max i ponad trzy razy więcej niż M2. Zunifikowana pamięć osiąga niewiarygodne 400GB/s, dwa razy szybciej niż M2 Pro i 4 razy szybciej niż M2.

Nowe układy Apple M2 Pro i M2 Max zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu najwyższej wydajności i umożliwieniu pracy na wysokim poziomie. M2 Max to obecnie najmocniejszy na świecie procesor do laptopa, a także najbardziej energooszczędny.

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top