applecare+

Apple wprowadza rozszerzoną gwarancję AppleCare+ w nowych krajach

Firma Apple wprowadziła rozszerzoną gwarancję AppleCare+ obejmującą ochronę na wypadek kradzieży lub utraty iPhone’a w trzech nowych krajach.

Rozszerzona gwarancja AppleCare+ pojawia się we Francji, Włoszech i Hiszpanii.

Apple wprowadza rozszerzoną gwarancję AppleCare+ w nowych krajach ciekawostki AppleCare+ w nowych krajach, AppleCare+  Firma Apple wprowadziła rozszerzoną gwarancję AppleCare+ obejmującą ochronę na wypadek kradzieży lub utraty iPhone'a w trzech nowych krajach. AppleCare

Oprócz ochrony przed przypadkowymi uszkodzeniami, rozszerzona usługa AppleCare+ obejmuje ochronę do dwóch kradzieży lub zgubienia iPhone’a co 12 miesięcy, z opłatą serwisową w wysokości 129 EUR za zdarzenie. Samo ubezpieczenie będzie kosztować 229 euro przez dwa lata.

Rozszerzona gwarancja AppleCare+ na kradzież i zgubienie jest również dostępna w Stanach Zjednoczonych, Australii, Niemczech, Japonii i Wielkiej Brytanii.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ram

Ile pamięci RAM ma Twój iPad?

Zastanawiasz się, ile pamięci ma Twój iPad? Apple nie udostępnia tych informacji publicznie, ale szczegóły dotyczące pamięci pojawiają się w sieci zaraz po premierze produktu.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry