Apple wprowadza unikalny hashtag na Twitterze przed prezentacją iPhone 13 ciekawostki Twitter, hashtag, appleevent  Apple zgodnie z tradycją uruchomiło na Twitterze unikalny hashtag #AppleEvent. Obok niego pojawia się logo Apple, które wykonane jest w tym samym stylu co to na zaproszeniu. Twitter

Apple wprowadza unikalny hashtag na Twitterze przed prezentacją iPhone 13

Apple zgodnie z tradycją uruchomiło na Twitterze unikalny hashtag #AppleEvent. Obok niego pojawia się logo Apple, które wykonane jest w tym samym stylu co logo firmy na zaproszeniu.

Hashtag będzie aktywny do 13 września, a konferencja rozpocznie się 14 czerwca o godzinie 19 polskiego czasu. Możliwe, że Apple przedłuży go na czas prezentacji iPhone 13 i innych produktów lub doda nowy.

Apple wprowadza unikalny hashtag na Twitterze przed prezentacją iPhone 13 ciekawostki Twitter, hashtag, appleevent  Apple zgodnie z tradycją uruchomiło na Twitterze unikalny hashtag #AppleEvent. Obok niego pojawia się logo Apple, które wykonane jest w tym samym stylu co to na zaproszeniu. 1@2x

Apple aktywnie używa flag hash na Twitterze od zeszłej jesieni. Twitter pozwala markom dodawać własne emoji wraz z hashtagami jako strategię marketingową. Według agencji Creative te flagi haszowe kosztują ponad 1 milion dolarów i są powszechnie używane podczas ważnych wydarzeń, takich jak Super Bowl lub święta państwowe.

Więcej na temat prezentacji iPhone 13 możecie przeczytać w tym wpisie, a wszystkie najważniejsze informacje na temat serii 13 znajdziecie – w tym miejscu.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry