iphone rozladowany

Apple wprowadza wyświetlanie godziny na rozładowanym iPhone!

Od 2018 roku, począwszy od modeli iPhone XR i XS, Apple wprowadziło funkcję Power Reserve. Na pewno wszyscy ją doskonale znacie.

Dzięki niej urządzenia mogą utrzymać minimalny poziom naładowania baterii, nawet po teoretycznym rozładowaniu. Funkcja ta pozwala na korzystanie z takich opcji jak Znajdź,  nawet gdy bateria jest prawie pusta. W najnowszej wersji systemu, iOS 18, Apple postanowiło rozbudować Power Reserve, co spotkało się z uznaniem beta testerów.

Beta testerzy iOS 18 zgłaszają na Reddicie, że teraz mogą sprawdzić godzinę, nawet gdy ich telefon jest w trybie Power Reserve. To szczególnie przydatne w sytuacjach, gdy telefon jest całkowicie rozładowany, a dostęp do zegara jest nadal potrzebny.

Apple wprowadza wyświetlanie godziny na rozładowanym iPhone! ciekawostki Power Reserve, nowosci apple, nowe funkcje, iPhone 15, iPhone, iOS 18, funkcjonalność iPhone, beta testy iOS, Apple, aktualizacja iPhone  Od 2018 roku, począwszy od modeli iPhone XR i XS, Apple wprowadziło funkcję Power Reserve. Na pewno wszyscy ją doskonale znacie. iphone rozladowany 2

Niestety zła wiadomość jest taka, że chociaż funkcja Power Reserve jest dostępna na iPhone’ach od modelu XS wzwyż, możliwość wyświetlania godziny w tym trybie jest na razie dostępna tylko w najnowszych iPhone czyli w serii 15.

Na tym etapie nie jest jeszcze jasne, czy funkcja wyświetlania godziny w trybie Power Reserve zostanie rozszerzona na starsze modele iPhone’ów. Wszystko zależy od dalszych testów oraz decyzji Apple. Jednak już teraz można powiedzieć, że jest to krok w dobrym kierunku, który z pewnością spotka się z uznaniem użytkowników.

Nawet całkowicie rozładowany iPhone może teraz pokazać godzinę dzięki nowej funkcji w iOS 18. Choć na razie jest dostępna tylko na iPhone 15 i iPhone 15 pro, istnieje duża szansa, że Apple rozszerzy tę funkcjonalność na inne modele w przyszłych aktualizacjach. Dzięki tej zmianie, nawet w sytuacjach, gdy telefon jest całkowicie rozładowany, użytkownicy będą mogli łatwo sprawdzić godzinę, co zwiększa wygodę korzystania z urządzenia.

Źródło:

Średnia ocena 4.9 / 5. Gł: 168

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top