Krzysiek Borek26.03.2018
Apple wprowadzi nowy kolor iPhone X i tańszego iPada w Q3

Obecnie iPhone X jest dostępne wyłącznie w dwóch kolorach, ale niedługo dołączy do nich trzeci wariant kolorystyczny.

W tym momencie nie wiemy na 100% jaki, ale będzie to najprawdopodobniej kolor miedziany.  Oprócz niego w trzecim kwartale tego roku pojawi się także kolejna generacja tańszego iPada wprowadzonego do sprzedaży w zeszłym roku.

Wprowadzenie nowego koloru może przełożyć się na poprawienie wyników sprzedaży iPhone’a X, ale nie znamy szczegółowych informacji na ten temat. Jak wspomniałem wyżej wydaje mi się, że wprowadzonym kolorem może być miedziany, o którym wspomniał wcześniej Benjamin Geskin.

Z kolei OnLeaks dotarł do informacji mówiącej o wprowadzeniu koloru Product (RED) dla iPhone’a 8, 8 Plus i X. Problem w tym, że informacja pochodzi z małego wiarygodnego źródła i na ten moment to jedynie plotka, która może nie mieć odbicia w rzeczywistości.

To nie wszystko, ponieważ Macotakra dotarł do informacji o wydaniu iPada szóstej generacji w trzecim kwartale bieżącego roku. Piąta generacja została wprowadzona do sprzedaży w marcu zeszłego roku, a jej cena wynosiła 329$. Nadchodzący model z pewnością nie otrzyma niemal bezramkowego wyświetlacza i będzie wyglądał tak, jak dotychczas.

Hmm… to nie jedyny iPad zaplanowany na ten rok, ponieważ w tym tygodniu Apple planuje wprowadzić iPada przeznaczonego szkolnictwie, więc następca modelu z zeszłego roku może zawierać jedynie drobne poprawki w konstrukcji w porównaniu do modelu z zeszłego roku.

Interesuje was iPhone X w nowym kolorze?

Źródło: 9to5mac.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek